E bëjnë për spital njerëz të panjohur

0

Një mashkull boshnjak nga Mitrovica e ka informuar Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Nuk raportohet për të arrestuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here