Dyshimet pse Bujar Nishani hoqi mustaqet

0

Kohë më parë u kthye në çështje të ditës fakti qëpresidenti Nishani hoqi mustaqet, e për këtë, rrjetet sociale krijuan batuta e foto që demostronin kreun e shtetit me një pamje më rinore.

Me apo pa mustaqe, Nishani është presidenti që ka shfaqur një figurë serioze. Duket si një e shkuar e largët, e teksa në atë periudhë të binte në sy atë që fare thjeshtë mund ta cilësosh si “kodi i look-ut” që burrat e asaj kohe mbanin, mustaqet uniformë.

Por nëse shikoni deri në detaj foton në fjalë, kjo prerje mustaqesh të sjell në mend edhe look-un e shoferit nga Fieri, Berti Agaci, 40 vjeç.

Mesa duket, e gjetëm dhe arsyen se pse presidenti Bujar Nishani hoqi mustaqet, për të qënë unik në llojin e tij dhe të mos kishte konkurrencë me dikë tjetër, njofton albeu. Gjithsesi, këto mbeten fjalë në ajër pasi pa më të voglin mëdyshje, ne i kemi gjetur sozinë.

A mund të jetë vallë kjo arsyeja pse Nishani i tha lamtumirë look-ut me mustaqetidentifikuese?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here