Dy policë sulmohen në Rahovec

0
Dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë sulmuar fizikisht në një pikë kontrolli nga një qytetarë shtetas i Kosovës.
Sipas Policisë, rasti ka ndodhur në fshatin Radostë, Rahovec, ku i dyshuari ka refuzuar të respektoj urdhrat e zyrtarëve policorë.Nga ky rast i dyshuari dhe njëri nga zyrtarët kanë pranuar trajtim mjekësor, transmeton Rahovec press.Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here