Dy femra protogoniste të dhunës familjare në një familje ashkalike

0

Në një familje ashkalike në Shtime ka ndodhur një rast dhune familjare. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se protogioniste të dhunës kanë qenë dy femra në këtë familje. Njëra nga ato e ka sulmuar tjëtrën fizikisht dhe viktima ka pësuar lëndime trupore. Ajo ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here