Dy boshnjakë në Mitrovicë “për arsye të panjohura” i sulmojnë dy goranë në lokalin e tyre

0

Dy qytetarë boshnjakë në rrugën “Gjon Kendei” në Mitrovicë janë arrestuar pasi që për arsye të pa njohura për policinë i kanë sulmuar fizikisht dy qytetarë goranë, në lokalin e tyre . Njëri nga viktimat ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit të dyshuarit me urdhër te prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here