Duka e Shakohoxha festojnë me shampanjë tri pikët ndaj Serbisë

0

Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, e ka festuar me shampanjë vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv (CAS), e cila ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë e regjistroi me rezultat 0:3.
Në një fotografi Duka shihet duke festuar me komentatorin e sportit, Dritan Shakohoxha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here