Padyshim shumë nga këngët e Dua Lipës janë kthyer në hite dhe pëlqehen pafund. Ajo ka publikuar në foto në rrjete sociale ku shfaqet e veshur tërësisht me transparente.

“Ku është makina ime”,-ka shkruar Dua, por mendja e ndjekësve të saj në Instagram duket të jetë diku tjetër.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here