Dua dhe Bebe janë ndër emrat më të dëgjuar në Spotify.

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, nuk po i ndalojnë sukseset me muzikë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Spotify ka publikuar për çdo artist statistikat e vitit 2020, duke treguar se sa herë janë dëgjuar këngët e tyre.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë ndër emrat më të dëgjuar në Spotify dhe ky fakt i ka gëzuar të dyja.

Si Dua ashtu edhe Bebe kanë ndarë me ndjekësit imazhe ku e shprehin gëzimin e tyre ndërsa edhe fansave e artisteve shqiptare ishin shumë të lumtur.

Këngëtaret shqiptare nuk po ndalen dhe çdo herë po tregojnë me krenari prej nga kanë ardhur./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here