Drogë në burg

0

PRISHTINË, 1 SHKURT – Policia e Kosovës ka raportuar sot se në Burgun e Smrekovnicës është zënë një sasi droge. Oficerët korrektues gjatë kontrollit, kanë gjetur një sasi të substancës e cila dyshohet të jetë Marihuanë me peshë 11.35 gram, ka bërë me dije policia. Substanca narkotike është konfiskuar dhe është njoftuar prokurori kompetent për te vazhduar me procedurat tjera ligjore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here