Drenicaku thotë se ia shlyen borxhin Greqisë nëse ia ngjet emrin vetes Drenicë

0

Kriza e thellë financiare dhe fakti se shteti grek është buzë falimentimit, ka bërë që shumë persona të bëjnë shaka në rrjetet sociale.

Një nga ta është dhe një person nga Drenica, që me anë të një postimi në Facebook ka bërë një deklaratë ‘sensacionale’, përcjell lajmi.net.

Postimin, të cilin personi nga Komorani i Drenasit, që quhet Avdush Cakaj, e ka bërë publik, po u sjellim më poshtë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here