Drenas: I mituri therë me thikë një person

0

Një i mitur nga Drenasi është arrestuar sepse pas një mosmarrëveshje ka therrur me thikë një qytetar. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor . Me urdhër të prokurorit i mituri dërgohet në mbajtje. 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here