Doshi përplaset me Braçen në Parlament: Përse s’flet ti ore legen

0

Deputeti Tom Doshi është rikthyer në Parlament për herë të parë që pas arrestimit të tij kur akuzoi Ilir Metën për një atentat ndaj tij.

Që në ditën e parë të rikthimit të tij në Parlament Doshi ëhstë përplasur me disa deputetë.

Doshi me sa duket ka dashur t’u tregojë kolegëve të tij socialistë se nuk e ka harruar qendrimin e tyre ndaj tij.

Përplasjen më të fortë Doshi e ka pasur me Erion Braçen të cilin dhe e ka ofenduar.

“Përse s’flet ti ore legen”, i ka thënë Doshi Braçes.

Por Braçe nuk i ka kthyer përgjigje dhe është ulur qetësisht në vendin e tij.

/mapo

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here