Donis Avdijaj do që të jetë me Shqipërinë në Francë

0

Talenti Donis Avdijaj ka shprehur haptas dëshirën që t’i bashkohet Kombëtares Shqiptare në evropianin që në vitin 2016 mbahet në Francë. Anëtari i Schalkes që ka një klauzolë prej 50 milionë euro, e që është në huazim në Austri te Sturm Graz, nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook, ka gatishmërinë t’i bashkohet Shqipërisë, nëse i kërkohet një gjë e tillë. “Nëse beson ekipi dhe trajneri që unë mund të ndihmoj, unë jam i gatshëm”, ka shkruar Avdijaj.

“50 milionëshi” është gati për Shqipërinë (Foto) Talenti Donis Avdijaj ka shprehur haptas dëshirën që t’i bashkohet Kombëtares Shqiptare në evropianin që në vitin 2016 mbahet në Francë. Anëtari i Schalkes që ka një klauzolë prej 50 milionë euro, e që është në huazim në Austri te Sturm Graz, nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook, ka gatishmërinë t’i bashkohet Shqipërisë, nëse i kërkohet një gjë e tillë. “Nëse beson ekipi dhe trajneri që unë mund të ndihmoj, unë jam i gatshëm”, ka shkruar Avdijaj./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here