Doli kënga e re nga Floriani ft Lindon-“Syn” (Video)

0

Suksesi i Florianit nuk ka të ndalur, pas këngëve të realizuara me Adrian Gaxhën, Flori nxorri këngën më të re

‘Syn’, ku pritet të shpërthejë në këto ditë të nxehta.

Floriani dhe Lindoni erdhën me këngën “Syn” të cilën e sollën të realizuar edhe me videoklip nga produksioni Entermedia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here