Do t’u befasojë mosha e Christie Brinkley

0

Ajo duket si një vajzë e re, mirëpo në fakt tashmë ajo është një plakë. Modelja dhe aktorja Christie Brinkley sapo ka mbushur 62 vjet. Ajo është e lindur në vitin 1954.

Christie Brinkley by David Shankbone.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here