Ditëlindja e parë e Khloes, Zaimina emocionon me dedikimet e saj

0

Këngëtaraja shqiptare Zaimina Vasjari ka ndarë në rrjetet sociale momente nga të gjtiha ditët e vitit të parë që jetuan së bashku me vogëlushen.

Khloe feston një vjetorin dhe Zaimina nuk mund të ishte më e emocionuar.

Zaimina i ka ndarë me publikun nëpërmjet një videoje me foto dhe dedikime. Në sfond dëgjohet kënga e “You Are The Reason” e kënduar nga Calum Scott.

“Uroj që fytyra jote e bukur të jetë e mbushur plot me gëzim dhe zemra e mbushur vetëm me dashuri të përjetshme. Mezi po pres të të surprizoj çdo 29 janar. Ditëlindja e parë e vogëlushes së ëndrrave të mia, Khloe”,- shkruan Zaimina krahas videos.

Ndërkohë në postimet pasuaese ajo ka treguar se është duke organizuar një festë të mrekullueshme për vajzën e saj.

Ditëlindja e parë e Khloes, Zaimina emocionon me dedikimet e saj


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here