Ditëlindja e 40-të e Kim Kardashian, në 7 minuta(VIDEO)

0

Kim Kardashian ka sjellë më shumë pamje nga ditëlindja e saj e 40-të.

Kim Kardashian njihet si një ndër femrat më të njohura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo shfaqet e pabesueshme në rrjete sociale duke qenë mjaft aktive me publikime të ndryshme nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi ajo ka festuar 40 vjetorin në një ishull privat ku kishte marrë me vete shoqërinë dhe familjarët e saj.

Për këtë arsdye ajo u kritikua mjaft shumë, por që Kim nuk dha ndonjë reagim në lidhje me akuzat se po ndihmon në përhapjen e virusit duke vazhduar të publikojë imazhe nga pushimi tejet luksoz.

Së fundmi ajo ndau me ndjekësit e Instagramit një video 7 minutëshe ku mund të shihet e gjithë eksperienca e ditëlindjes së Kim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here