“Dimri ka me t’ardhë n’quzë”, vërshojnë komentet pas arrestimit të Burdushit

0

Hysri Peqani, i njohur si Burdushi është arrestuar nga policia.

Arrestimi erdhi pas bastisjes që i është bërë dje shtëpisë së tij dhe dyshimeve për disa vepra penale.

Pas bujës që bëri lajmi i arrestimit, profili i Burdushit në Facebook, që është publik, është mbushur me komente nga qytetarët.

Ata në shumë raste e shajnë dhe ofendojnë atë, por nuk mungojnë as mesazhet përkrahëse.

Komentet vijnë në postimet që nuk kanë të bëjnë fare me arrestim.

Lexoni disa nga këto mesazhe më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here