Dikur Thaçi gradonte Haradinajn, Selimin, Brahimajn dhe Isufin

0

Hashim Thaçi duke i graduar Ramush Haradinaj, Rexhep Selimin, Ahmet Isufin dhe Lahi Brahimajn, diku pas luftës kur këta të fundit ishin pjesë e Trupave Mbrojtëse të Kosovës.

Gani Koci ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook. Koci ka shkruar në Facebook “Kryegjenerali gradon”.

Keshtu ishte ne fund te vitit 1999, ku janë sot te graduarit?”, ka pyetur ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here