Dikur kryeministër i Shqipërisë,sot i dehur nëpër rrugët e Londrës

0

Ish-kryeministri shqiptar Fatos Nano është “kapur mat” rrugëve të Londrës, teksa qëndronte përkrah dyqaneve të linjës “Boss” dhe ndodhej në gjendje të dehur.

auto_asffas1431110910

Fotografia është postuar në rrjetin social Facebook, nga fotografi Armando Babani.

“Londer sot….Regent Street….! Sa hecen spiunlliku mer jahu….ste le njeri rehat me bo at’cik pazar….”, ka shkruarBabani si dixhiturë për foton.

Nano, i njohur edhe si lideri historik i së majtës ka kohë që nuk shfaqet në jetën publike të vendit.

Së fundmi, u fol se ai dhe Ben Blushi mund ta formojnë një parti të re, por se duket se këto kanë qenë vetëm thashetheme. /opozita.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here