Digjet një restaurant

0

Një qytetar nga Bajgora e Mitrovicës ka raportuar në Policinë e Kosovës se në rrethana ende të panjohura, nga zjarri është përfshirë restoranti i tij. Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin. Dëmet materiale dyshohet të jenë të konsiderueshme. Nuk raportohet për të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here