Digjet një i moshuar në banesën e tij në Durrës

0

Një 80 vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Durrësit.

Policia e këtij qyteti ka njoftuar se shtetasi me iniciale S.B 80 vjeç, është djegur në banesën e tij në lagjen nr.10 në afërsi të shkollës”Hajdar Dushi”.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Forcat e Policisë dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here