Digjen orët e rrymës elektrike në Prishtinë

0

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 14:45 në rrugën “Ilaz Kodra” në Prishtinë një qytetar ka informuar se në rrethana të panjohura janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës elektrike në hyrjen e banesës në të cilën jeton ai.

Njësiti policor dhe i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë lokalizuar dhe fikur zjarrin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here