Digjen 3 vetura të parkuara afër njëra tjetrës

0

Raportohet se në rrethana të panjohura në Zubin Potok janë përfshirë nga zjarri tri vetura të cilat ishin të parkuara afër njëra tjetrës. Njësiti policor dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin. Njësitet përkatëse policore janë duke u marrë me rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here