Dibër, administratori i Kalasë së Dodës vritet nga gruaja me sëpatë

0

Një krim në familje ka ndodhur ditën e sotme në Dibër.

Viktima është shtetasi Kadri Visha, 55 vjeç, administrator i Kalasë së Dodës, i cili dyshohet së është vrarë me sëpatë nga bashkëshortja e tij, Agime Visha, 50 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur fshatin Ceren, në banesën e çiftit, pas një konflikti në familje, shkruan Shqip.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur  hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes së rëndë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here