Dhjetë veta njëherësh përfshihen në rrahje me shufra metalike

0

Në Suharekë janë përfshirë në një rrahje 10 persona njëherësh. Gjatë përleshjes sipas Policisë së Kosovës janë përdorur shufra metalike dhe një thikë. Katër nga këta persona kanë pësuar lëndime trupore për qka dhe janë dërguar në tretman mjekësorë. Katër nga ata janë arrestuar por pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here