Dështon ta qëllojë me armë atë me të cilin ishte përleshur dhe arratiset

0

Në Klinë pas një përleshjeje fizike, një person ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një tjetri por nuk kishte arritë ta qëllonte. Policia ka dalë në vendngjarje dhe ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit me ç’rast ka gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, dy karikator me 54 fishek kal. 9mm si dhe një pushkë gjuetie me 19 fishek të kal. 12 mm. Vet personi problematik gjindet në arrati.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here