Derisa hap derën e automjetit, shkakton aksident

0

Raportohet se një qytetar shqiptar nga Mitrovca derisa ishte duke drejtuar automjetin me targa vendore, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e ngasjes – ndalimit, me derën e automjetit godet një motoçikletë që drejtohej nga një qytetar poashtu i përkatësisë shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime te lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Njësitet policore janë duke kryer hetime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here