Deputetja e PS dhe Noizy, pranë njëri-tjetrit në darkën e bamirësisë

0

Ajo është një nga më simpatiket në rradhët e Partisë Socialiste. Të gjithë i thërrasin Esi dhe është zgjedhur në Durrës, raporton Lapsi.al. Esmeralda Shkjau organizoi një mbremje gala të martën, të quajtur “100 donatorët” për fëmijët jetimë. Si mikpritëse e eventit, Esi ka zgjedhur të ulet pranë Noizy-t, këngëtarit të njohur të muzikës rap. Të dy janë miq, raportojnë mediat pasi kanë siguruar këtë fotografi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here