Deputeti shqiptar i ofron shuma marramendëse Xhesika Ndojës dhe jetë princeshe sheikësh

0

Një deputet i parlamentit të Shqipërisë i ka ofruar shuma marramendëse këngëtares Xhesika Ndoja që ajo të jetë në krahët e tij. Siç mëson portali TetovaSot deputeti shqiptar i takon partisë së Edi Ramës ku pos shumës ai i ka premtuar se nëse Xhesika pranon të jetë me të do të jetojë si princeshë e sheikëve.

Edhe pse portali TetovaSot kontaktoi me Xhesika Ndojën që të mësoj se cili është deputeti sheik dhe sa është shuma marramendëse ajo u shpreh se do të mbaj sekret emrin por vazhdon të mendohet rreth ofertës sepse “ia vlen që një herë në jetë të dukesh si një grua e një Sheiku.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here