Demi Rose pozon nga kopshti

0

Duke pozuar në kopësht, Demi Rose ka provokuar përsëri me foto të nxehta në rrjetet sociale, duke i futur meshkujt, pse jo dhe disa femra në “mendime të thella”.

Modelja po vazhdon pushimet e gjata dhe së fundmi, është parë e shtrirë buzë një kalldrëmi kopshti derisa shfaq gjoksin e saj gjigand.

Për më tepër, Demi është shumë aktive këto ditë, duke marrë parasysh që, që nga fillimi i këtij viti është në Ibiza ku ka bërë disa sete të reja fotografish.

Në disa prej këtyre seteve ajo paraqitet tërësisht e zhveshur.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here