Demi Rose lajmërohet me disa foto nga Ibiza

0

Demi Rose ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa ka pozuar në brigjet e nxehta nga Ibiza

Ajo ka kaluar kohë të konsiderueshme muajve të fundit në Ibiza, derisa është larsguar nga dimri i ftohtë dhe vetizolimi në Britani.

Demi Rose, 25, ka vazhduar që të kalojë pushimiet në ishuj të Ibizas derisa ka pozuar foto tepër të nxehta me bikine të marskës PrettyLittleThing.

Bikinet me kombinime të ngjyrës së kuqe të lidhura me toja, ka bërë që bukuroshja e lindur në Birmingham të na tregojë pothuajse të gjitha asetet e saj seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here