Delegacioni i VETVENDOSJES në familjen Jashari

0

Një delegacioni Lëvizjes VETËVENDOSJE!-s, i prirë nga Visar Ymeri, Kryetar, e ku morën pjesë edhe Shpend Ahmeti, Kryetar i Komunës së Prishtinës, Albin Kurti,Glauk Konjufca, Rexhep Selimi, deputetë të Kuvendit të Kosovës, Ajnishahe Halimi, koordinatore e Qendrës në Skenderaj dhe Hysen Durmishi, drejtor i infrastrukturës në Komunën e Prishtinës, e kanë vizituar sot familjen e Komandantit Legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, në Prekaz të Skenderajt. Delegacioni është pritur nga përfaqësuesi i familjes emblematike, Murat Jashari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here