Dehet, rrahë nënën dhe kall shtëpinë e tij

0

PRIZREN, 1 SHKURT – Një qytetar nga Prizreni nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar nënën e tij dhe i ka vënë zjarrin shtëpisë së tij. Policia e Kosovës ka njoftuar zjarri është lokalizuar nga zjarrfikësit. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here