Dehet dhe i vë zjarrin veturës së bashkëshortes

0

Në Pejë një qytetar duket se nuk e ka aprovuar faktin që gruaja e tij të ketë dhe të vozisë veturë. Ai pasi është dehur nën ndikimin e alkoolit i ka vënë zjarrin veturës së bashkëshortes së tij. Ky person është arrestuar dhe sipas njoftimit të Policisë së Kosovës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here