De Biasi: Terim e bëri në brekë nga frika

0

Turqia nuk ka pranuar të luajë miqësore kundër Turqisë në Shkodër dhe trajneri i kuqezinjve, Gianni De Biasi, ka thumbuar me humor turkun Fatih Terim.

“Nuk luajmë ndaj Turqisë, sepse siç duket Tehrim e bëri në brekë nga frika… Nuk dëshiron të përballet me ne”, tha me shaka De Biasi, i cituar nga Sport Ekspres.

Italiani ka dhënë përgjigje me humor edhe për pyetjen nëse do të jetë edhe për kualifikueset e botërorit 2018.

“Sigurisht që do jem, por se me kë…”, tha me të qeshur De Biasi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here