De Biasi Samdorisë: “Merreni Mavrajn se është lojtar i mirë”

0

Gianni de Biasi ka thënë se Mërgim Mavraj është ideal për Serinë A.

Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasit ka këshilluar skuadrën italiane, Sampdoria që të nënshkruaj me Mërgim Mavrajn.

Ai është rikthyer nga dëmtimi dhe kërkon të aktivizohet për të qenë gati për Kampionatin Evropian. 29-vjeçari u kërkua edhe nga Munich 1860, por te Kolni nuk duan ta largojnë.

Ndoshta një ofertë nga Seria A mund ta dërgon Mavrajn te Sampdoria

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here