Dani: Karriera ime nuk bazohet në skandale

0

Ramadan Krasniqi-Dani vazhdon të argëtojë fansat e tij me këngë të reja tash e sa vite.

Këngëtari ishte i ftuar në rubrikën “Qitja pikën” në “Prive”, ku tregoi se në çka nuk bazohet karriera e tij.

“Karriera ime nuk bazohet në skandale. Mendoj që jam shumë i kujdesshëm, kam qenë tërë kohën i kujdesshëm dhe nuk kam bërë skandal, i cili nuk tolerohet. Në fak nuk kam pasur skandale kurrë”, ka thënë Dani.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Dani është “O bir”, në duet me Bes Kallakun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here