“Daily Mail”: “Kombëtaren shqiptare e merr Murinjo dhe fiton Euro 2016”

0

Si çdo vit e përditshmja “Daily Mail”, ka publikuar parashikimet gazmore dhe të çmendura të gazetarit, Peter Oborne. Ai parashikon se çfarë pritet të ndodhë në vitin 2016.

Ndërkohë, artikulli është i ndarë me muajt e këtij viti. Gazetari Oborne shkruan se në muajin shkurt, Hoze Murinjo do të marrë stolin e Shqipërisë për Euro 2016-n dhe do të mposhtë Anglinë me penallti në një fazë finale të Kampionatit Europian.

Por, parashikimi i Oborne shkon edhe më tej, kur shkruan se në fund, Shqipëria e Murinjos do të fitojë Euro 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here