Daily Mail: Ja pse Rita Ora nuk po i fiton votat e fqinjëve

0

Në prestigjiozen “Daily Mail” është publikuar një fotografi ku shihet  shtëpia e Rita Orës në veri të Londrës. Që në fillim të tekstit pasqyrohet bindja se Rita Ora nuk po i fiton votat e fqinjëve për X Factor, duke ju falenderuar “party-ve” të zhurmshme që organizon ajo, punëve në ndërtim dhe “gardhit” ballor prej plastike në shtëpinë e saj. 24 vjeqarja me origjinë nga Kosova thuhet të ketë mbajtur së fundi një  party tërë natën në shtëpinë e saj me të ftuar, në mesin e të cilëve edhe anëtari i jurisë në X Factor, Nick Grimshaw dhe supermodelja Kate Moss. Ankesat nga fqinjët nuk kanë munguar as kësaj radhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here