Dafina Zeqiri xhiron këngën e re në Tiranë

0

Artistja Dafina Zeqiri është duke realizuar projektin e saj më të fundit në Tiranë.

Lidhur me këtë projekt vetë këngëtarja nuk ka zbuluar asgjë, por kanë qenë disa prej bashkëpunëtorëve të ngushtë të cilët kanë preferuar të informojnë publikun për “diçka speciale” që Zeqiri do të sjell.

Si në çdo klip, Zeqiri duket e kuruar në maksimum dhe me një pamje ndryshe.

tvklan.al

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here