Dafina Zeqiri po punon me të dashurin e Rihannës për klipin e ri

0

Dafina Zeqiri i ka kaluar të gjitha limitet në karrierën e saj dhe mund të konsiderohet si këngëtarja më e suksesshme, e pëlqyer nga të gjithë. Sipas asaj që ka shkruar në “Instagram”, ajo lë të kuptohet se po punon së bashku me të dashurin aktual të Rihannës, Travis Scott, për klipin e saj më të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here