Cozman e Ledri Vula bashkë në pushime

0

Reperat kosovarë Cozman dhe Ledri Vula janë duke i kaluar bashkë disa ditë pushimesh verore.

Në një foto të postuar nga Cozman dy artistët ndodhen në Ulqin.

Edhe pse nuk përfaqësojnë të njëjtën markë muzikore, ata kanë mbetur miq.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here