Çka thotë Feridja për Ramazanin

0

Aktorja e famshme turke Berguzar Koel ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Ajo ka treguar se nuk po mund të agjëroj për shkak të problemeve shëndetësore që ka me stomak, por ka uruar duke ndarë disa kujtime të ditëve të saj të fëmijërisë gjatë këtij muaji.

“Vërtetë më pëlqen Ramazani. Për shkak të problemeve me stomak nuk po agjëroj por ende mbaj mend iftaret e fëmijërisë të ulur pranë tryezës së bashku me familjen dhe miqtë. Po i mbyll sytë dhe po kujtoj aromën e pites. Urime Ramazani”, ka shkruar Korel në Instagram.

captureff_8999

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here