Çka Shkurte Gashi me Ermal Fejzullahun

0

Këngëtarët tanë, jo rrallë postojnë edhe foto të përbashkëta me njëri tjetrin , tek takohen nëpër mbrëmje muzikore të organizuara në vend a në diasporë, por edhe nëpër ahengje familjare e private .

Shkurte Gashi, e njohura tashmë këngëtare, e cila bëri famë edhe me këngën “5” tek këndoi me Bleron dhe për pak kohë arriti të bëhet hiti më i dëgjuar , padyshim se për këtë verë do na sjellë edhe ndonjë këngë të re apo album me këngë të zgjedhura të saj,shkruan Kosovarja

Fotografia, tek Shkurtja shihet bashkë me Ermal Fejzullahun , na bëri kureshtarë , mos këta të dy do na sjellin ndonjë projekt të përbashkët, që padyshim do ishte edhe i mirëpritur nga fansat e të dy këngëtarëve që janë të shumtë.Kosovarja /

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here