City i interesuar për Ronaldon

0

Manchester City dëshiron ta transferojë Cristiano Ronaldon.Futbollistët e Manchester Cityt janë duke pritur të përforcohen gjatë verës me Cristiano Ronaldon. Mediat britanike njoftojnë se krerët e Cityt janë në përgatitje të një ofertë për yllin portugez. Ronaldo nuk po kalon momente të mira te Real Madridi dhe një largim i tij gjatë verës nga Madridi nuk do të ishte një çudi e madhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here