Çiljeta Xhilaga: Mediat ma kanë bërë jetën ferr

0

Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Soirée” në Top Channel. Gjatë intervistës ajo ka treguar arsyen pse ka qëndruar larg vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë.

Çiljeta duket se është lodhur nga vëmendja e medias, madje është shprehur se ato ia kanë bërë jetën ferr.

“Po, padyshim ka pasur vite kur më kanë bezdisur mediat. Ma kanë bërë jetën tmerr, ferr [qesh]. Nuk është se kam ndonjë kompleks, por vjen edhe me moshë. Më mirë pak dhe saktë!” ka treguar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here