Çiljeta vë shami për të uruar

0

Çiljeta Xhilaga festën e Bajramit, e ka uruar në mënyrë unike. Në Instagram, me një fotografi ajo është ahfaqur me një shami në kokë.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë urimin e këngëtares:

Na iku nje nga muajt me te bukur qe ka Allahu..dhe pse ikja e kti muaji kaq te bukur per paqe dhe harmoni iku mos u merzit se si do vi perseri vetem kur te vi mireprite mire dhe kur te vije inshallah do vije me miresi dhe dashuri ne familjen tende Zoti ju Meshirofte familjarisht. Urimin e keni nga thellesia e Zemres, Gezuar Bajramin“☝❤”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here