Çiljeta bëhet police në klipin e saj më të ri, përkrah saj edhe Noizy

0

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, ka rreth tre vite që ka bërë të ditur për publikun një bashkëpunim me reperin Noizy.  Kënga “Gangsta Love” me sa duket kanë përfunduar skenat e fundit të xhirimeve, ku në klip pjesë janë edhe fëmijët e tyre. Ne fotografi duket qartë Çiljeta, e veshur me rroba të Policisë dhe e rrethuar nga banda OTR.

ciljeta-xhilaga-0042-noizy-640-asnpz

image_391

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here