Cili ishte “amaneti” i prindërve të Behgjet Pacollit?

0

Kryetari i partisë AKR dhe biznesmeni i njohur Behgjet Pacolli kujton prindërit e tij.”Çdo ditë e më shumë e ndjejë mungesën e tyre”,shkruan Pacolli në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i tij:

“Këtë verë po bëhën 7 vite kur baba im Haxhi Isa dhe 5 vite kur nëna ime Nazmije u ndanë nga jeta. Çdo ditë e më shumë e ndjej mungesën e tyre. Sot djali im i madh e mban me krenari emrin e babes tim. Dhe amanetin e tyre që ti kthehem Kosovës, e mbajta”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here